Telefoniczna konsultacja prawna

Telefoniczna konsultacja prawna jest rozwiązaniem dedykowanym dla świadczeniobiorców, pełnomocników profesjonalnych reprezentujących swoich klientów w sprawach z odwołania od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz pracownikom spółek górniczych.

W związku z bardzo dużą ilością prowadzonych spraw, jednocześnie obsługą wielu zapytań w zakresie zabezpieczenia interesu przy ustalaniu lub przeliczaniu świadczeń emerytalnych, podjęcie kontaktu ze specjalistą w zakresie prawa zabezpieczenia społecznego jest możliwe bezpośrednio ze strony internetowej.

Wniesienie opłaty za pomocą poniższego formularza pozwoli na umówienie telefonicznej konsultacji prawnej, w trakcie której zostaną rozwiązane wszelkie wątpliwości w zakresie świadczeń emerytalnych. W miejscu formularza płatności zostanie wyświetlony formularz, którym umówisz konsultację. Połączenie będzie podejmował specjalista w ustalonym przez Ciebie terminie i godzinie. Czas rozmowy nie jest ograniczony.

TELEFONICZNA KONSULTACJA PRAWNA

Koszt: Kod:
/
Wprowadź swój adres e-mail, aby dokonać zakupu:
ZAMÓW TERAZPotwierdzam zapoznanie się z Regulaminem świadczenia usługi elektronicznej.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez InterLaw Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, w celu wykonania usługi telefonicznej konsultacji prawnej. Zostałem zapoznany z polityką prywatności.