Telefoniczna konsultacja prawna

Telefoniczna konsultacja prawna jest rozwiązaniem dedykowanym dla świadczeniobiorców, pełnomocników profesjonalnych reprezentujących swoich klientów w sprawach z odwołania od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz pracownikom spółek górniczych.

W związku z bardzo dużą ilością prowadzonych spraw, jednocześnie obsługą wielu zapytań z Państwa strony, podjęcie kontaktu ze specjalistą w zakresie prawa zabezpieczenia społecznego, w szczególności świadczeń emerytalnych i rentowych dla górników i ich rodzin jest możliwe bezpośrednio z pozycji strony internetowej.

Wniesienie opłaty za pomocą poniższego formularza pozwoli na umówienie telefonicznej konsultacji prawnej, w trakcie której zostaną rozwiązane wszelkie wątpliwości w zakresie świadczeń emerytalnych. Czas rozmowy nie jest limitowany.

TELEFONICZNA KONSULTACJA PRAWNA

Koszt: Kod:
/
Wprowadź swój adres e-mail, aby dokonać zakupu:
ZAMÓW TERAZPotwierdzam zapoznanie się z Regulaminem świadczenia usługi elektronicznej.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez InterLaw Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, w celu wykonania usługi telefonicznej konsultacji prawnej. Zostałem zapoznany z polityką prywatności.

INFORMACJE DODATKOWE

Udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania z zakresu prawa zabezpieczenia społecznego, w szczególności emerytur górniczych i rent rodzinnych po świadczeniach górniczych.

Zweryfikujemy czy sprawa nadaje się do prowadzenia, w szczególności czy Twój klient osiągnie wystarczający WWPW na podstawie dokumentacji archiwalnej. Odtworzymy wynagrodzenie lub pozyskamy osobową dokumentację archiwalną, mimo brakowania dokumentacji płacowej na podstawie ówcześnie obowiązujących przepisów. Nie udostępnimy dokumentów źródłowych, jednakże podzielimy się wiedzą w zakresie przepisów z lat 1949 – 1979. Zweryfikujemy staż pracy górniczej, przeliczniki lub wypowiemy się co do norm prawnych oraz doktryny sądowniczej. Usługa dotyczy bezpośrednio telefonicznej konsultacji – jeżeli Twoja sprawa będzie wymagała przeanalizowania dodatkowych dokumentów możemy zaproponować dodatkową opłatę.

Pracownik, który przechodzi na emeryturę, przy odpowiednio skonstruowanym wniosku oraz obowiązkowej weryfikacji poprawności realizacji jego wykonania przez ZUS (weryfikacja decyzji emerytalnej) może nabyć prawo do świadczenia na bardzo korzystnych zasadach, które umożliwią mu przeliczenie świadczenia w przyszłości. Emerytura w odstępie kilku lat może wzrosnąć nawet o kilkaset złotych netto. Możesz skorzystać z naszej teoretycznej oraz praktycznej wiedzy w zakresie świadczeń emerytalnych dla pracowników spółek górniczych. Pamiętaj, że nie zawsze najwyższy WWPW jest najkorzystniejszym dla danego świadczeniobiorcy.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jak zamówić konsultację telefoniczną?

  1. Opłać usługę oraz wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  2. Wybierz dzień oraz godzinę rozmowy.
  3. Przygotuj pytania, odbierz połączenie i przeprowadź rozmowę.

2. Ile trwa konsultacja telefoniczna?

Czas trwania konsultacji telefonicznej nie jest ograniczony. Nie ma również limitu pytań.

3. Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, na podstawy adres e-mail zostanie przesłana faktura VAT. Dane do faktury wpiszesz w 2 kroku formularza.